KONSTITUISAN SAVJET RODITELJA

Savjet roditelja predstavlja asocijaciju u kojoj su delegirani roditelji, predstavnici svih odjeljenja osim završnih razreda. On raspravlja i pomaže u rješavanju svih bitnih pitanja iz života i rada škole i svojim radom predstavlja najvažniju sponu roditelja i škole. Za predsjednika Savjeta je jednoglasno izabran g-din Panto Bojičić, koji je istakao da članstvo u Savjetu roditelja jeste privilegija, ali i obaveza da svojim aktivnim učešćem doprinesemo da  naša škola bude još bolja, da bude škola u kojoj će se naša djeca osjećati prijatno, sticati nova znanja i vještine, steći nova i učvrstiti stara prijateljstva i gdje će biti bezbjedna.

Članovi Savjeta roditelja u novom dvogodišnjem mandatu su: Bojičić Panto, Ralević Brankica, Vidović Dragan, Živković Stojanka, Barjaktarović Peko, Bulić Sonja, Rakonjac Vukota, Barjaktarović Slobodan, Stojanović Radovan, Bubanja Slobodan, Raičević Ljubiša, Mališić Srđan, Jevric Milorad i Femić Miodrag .