Prisustvo učenika Omladinskom festivalu

Dana 27.10.2017.godine, u Centru za kulturu u Beranama, održan je  Omladinsku festival, kojem su prisustvovali učenici prvog i četvrog razreda JU SŠ"Vukadin Vukadinović" Berane. Program dogadjaja su pripremili mladi iz Berana,
Plava, Rožaja i Gusinja koji su učestvovali na projektu pod nazivom "Uloga mladiih u prevenciji nasilnog radikalizma i eskstremizma".
Na otvaranju Festivala govorila je i ambasadorka SAD-a Margaret En Uehara koja je ovom prilikom kazala da je borba protiv radikalizma i ekstremizma jako važna i da je veoma bitna uloga lokalne zajednice.
Projekat „Uloga mladih u prevenciji nasilnog radikalizma i ekstremizma” realizovan je uz podršku Ambasade SAD-a u Crnoj Gori.

Фотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" BeraneФотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" Berane