Osvojeno ekipno 1.mjesto(zlatna medalja) na školskom takmičenju u streljaštvu

Dana 05.12.2017.godine odžano je sportsko školsko takmičenje u streljaštvu, na kojem su učenici JU SŠ"VUKADIN VUKADINOVIĆ"Berane ostvarili izvanredan rezultat, osvojili su ekipno 1.mjesto (zlatnu medalju). Ekipu naše škole predstavljali su sledeći učenici:
1. Obradovic Nemanja
2. Paunović Lazar i
3. Rovčanin Marija

Predstavljamo pobjednike na školskom takmičenju u streljaštvu za osvojeno ekipno 1.mjesto(zlatna medalja):

OBRADOVIĆ NEMANJA, učenik 3.razreda, tehničar drumskog saobraćaja, reprezentativac je Crne Gore u disciplini puška, osvajač je Kupa Crbe Gore, prvak Mosi igara,najbolji strijelac Crne Gore,učesnik Evropskog prvenstva za juniore, učesnik Svjetskog prvenstva za juniore i učesnik Malih zemalja u San Marinu.

ROVČANIN MARIJA, učenica 3.razreda, pravno administrativni tehničar, reprezentativka Crne Gore u disciplini pištolj, kadetski osvajač u svom programu(discipline pištolj). Aktivni učesnik u svim opštinskim i republičkim takmičenjima. Djevojka mirne ruke i ledenog pogleda-po riječima njenog trenera Vojislava Zečevića.

PAUNOVIĆ LAZAR, učenik 3.razreda, tehničar drumskog saobraćaja, juniorski reprezentativac Crne Gore u svojoj disciplini - puška. Učesnik Mosi igara na kojem su ekipno osvojili prvo mjesto, učesnik medjunarodnog takmičenja gdje je postigao svoj lični rekord.