Uručeni pehari za ostvarene rezultate na školskom turniru

Dana 27.12.2017.godine u velikoj sali SO Berane, uručeni su pehari za ostvarene rezultate učenika osnovnih i srednjih škola, sa teritorije naše opštine, povodom tradicionalnog novogodišnjeg školskog turnira u organizaciji Sekretarijata za sport, kulturu, mlade i saradnju sa NVO.
Aktivno učešće na pomenutom turniru imali su i učenici JU SŠ"Vukadin Vukadinović" Berane i ostvarili više nego zapažene rezultate. Prije svega, ekipa za streljaštvo je postigla izuzetan rezultat, osvojila 1.mjesto (pojedinačno i ekipno) i pokazali su da već nekoliko godina dominiraju na ovom takmičenju. Naravno treba napomenuti da su košarkaši osvojili 3.mjesto i takodje, da su fudbaleri, odbojkašice i ekipa za šah naše škole ostvarili zapažene rezultate.

Фотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" Berane