Stručna posjeta učenika obrazovnog programa Pravno - administrativni tehničar

U utorak, 30.januara 2018.godine, realizovana je stručna posjeta učenika odjeljenja III pt, obrazovni program Pravno-aministrativni tehničar, notarskoj kancelariji. Cilj posjete bio je dopunjavanje stručno-teorijskih znanja, stečenih kroz izučavanje predmeta Poslovi pravnog prometa, kao i realizacija plana slobodnih-vannastavnih aktivnosti. U pratnji učenika bile su nastavnice pravne grupe predmeta u JU SŠ"Vukadin Vukadinović" Berane, Olivera Joksimović i Gordana Stijović. S obzirom na plan slobodnih-vannastavnih aktivnosti za tekuću godinu i program koji izučavaju, posjeta navedenoj kancelariji, bila je pravi izbor. U ime domaćina, učenicima se obratio notar, upoznao ih sa istorijatom notarijata i poslovima koje notari obavljaju.

Фотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" BeraneФотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" Berane