Počela akcija prikupljanja knjiga za biblioteku u cilju obilježavanja Dana maternjeg jezika

U susret predstojećem Međunarodnom danu maternjeg jezika, koji se obilježava 21. februara, u organizaciji članova Učeničkog parlamenta i predstavnika tima učenika Preduzetničkog centra JU SŠ“Vukadin Vukadinović“ Berane, počela je akcija prikupljanja knjiga u cilju obogaćenja postojećeg fonda knjiga u biblioteci.
Učenici i nastavnici su već prvog dana startovali sa poklanjanjem knjiga na štandu koji je postavljen u holu JU SŠ“Vukadin Vukadinović“ Berane, u periodu 19.-23.februara 2018.godine.