U okviru obilježavanja Dana maternjeg jezika predstavljena izložba ilustracija "Sizif u borbi za pravopis"

U okviru obilježavanja Dana maternjeg jezika 21.februara, u holu škole predstavljena je izložba ilustracija Bojana Jokanovića, teologa iz Doboja "Sizif u borbi za pravopis". Izložbu su upriličili članovi literarne sekcije uz pomoć kreativne nastavnice crnogorskog -srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti Maje Jokić. Izložba sadrži oko 60 ilustracija u kojima se na šaljiv način prikazuje Sizif koji se bori za pravopis. Nadamo se da se Sizif ne trudi toliko ni za šta, već da će učenici dobar dio toga zapamtiti i primjenjivati u daljem pisanju.