Obilježen Svjetski dan poezije 21. mart

Pod sloganom "Poezija bez granica "članovi literarno - recitatorske sekcije naše škole obilježili su Svjetski dan poezije 21. mart. Literarni čas bio je posvećen poeziji; učenici su čitali, kazivali i slušali stihove domaćih i svjetskih pjesnika. Interetacijsko - stvaralačkim pristupom koordinirala je nastavnica crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti Maja Jokić. Realizaciji ove vannastavne aktivnosti prisustvovali su učenici obrazovnih programa Turistički tehničar II razred, Šumarski tehničar II razred i Tehničar drumskog saobraćaja II razred i Pravno adminsitrativni tehničar IIl razred.

Фотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" BeraneФотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" Berane