NAJAVA DANA OTVORENIH VRATA

Dani otvorenih vrata u Javnoj ustanovi Srednjoj stručnoj školi „Vukadin Vukadinović“ Berane, biće održani u srijedu, četvrtak i petak - 18.19. i 20. aprila 2018. godine, u terminu od 10h do 14h.
Dan otvorenih vrata je dogadjaj koji se tradicionalno organizuje u Javnoj ustanovi Srednja stručna škola„Vukadin Vukadinović“ Berane za buduće učenike i sve one koji žele da se informišu o radu škole.
Ovom prilikom će biti održana prezentacija o radu škole i organizovan obilazak prostorija škole, učionica, kabineta, biblioteke, preduzetničkog centra, fiskulturne sale, radinica i restorana za izvođenje praktične nastave.
Posebna pažnja biće posvećena informacijama o obrazovnim programima koji se realizuju u školi.
Osnovcima koji pokažu svoje interesovanje za upis u ovu srednjoškolsku ustanovu, biće prezentiran i podijeljen promotivni materijal sa bitnim podacima o obrazovnim programima za koji se vrši upis za školsku 2018-2019.godinu.

DODJITE,INFORMIŠITE SE I ODABERITE!

Фотографија корисника Srednja stručna škola "Vukadin Vukadinović" Berane